Invisalign - Nové tkaničky

Invisalign - Nové tkaničkyZubní lékaři používají Invisalign jako alternativu k opěrkám, které jsou na zuby přizpůsobeny tak, aby vám postupně daly ty perleťově bílé.

Tělo: Vzpomínáš na Ugly Betty se svými závorami? Jistě na konci, když se vztyčily závorky, přestala být "ošklivá Betty", ale díky dnešním novým šlehám není opravdu nutné, aby někdo prošel skromnou fází, aby se nakonec dostal do krásy. Zubní lékaři používají Invisalign jako jasnou alternativu k zarážkám, takže vaše zarážky nebudou první věcí, kterou lidé uvidí, když se usmějete. Na zuby je zvykem postupně dávat těmto přímým perleťovým bílým. Každých pár týdnů vám vaši zubní lékaři nebo ortodontičtí dárci zavedou novou, která zvedá zuby dále do požadovaného pozičního cíle. Celkově, v závislosti na vašich ústech, trvá průměrně dvanáct měsíců, než se vaše zuby opraví tímto postupem.

Zubní lékaři vám pravděpodobně říkají, že existuje řada způsobů, jak by vaše ústa mohla být méně než kosmeticky dokonalá, ale že některé z těchto vad mohou skutečně ovlivnit vaše zdraví i váš vítězný úsměv. Přeplněné zuby mohou například způsobit onemocnění dásní a úbytek zubů, protože zuby, které se tlačí a překrývají, mohou být obtížné řádně vyčistit. Široce rozložené zuby mohou představovat své vlastní problémy, protože zuby se mohou posunout, aby se přesunuly do prázdných prostorů, které nepatří, a také parodontální onemocnění. Dokonce i křížový skus, přes kousnutí nebo pod skusem může vést ke zubním obavám, jako jsou problémy s dásní nebo nesprávně opotřebované zuby.

Stejně jako je důvodem, proč byste měli mít hezký úsměv, existuje spousta zákonných zdravotních důvodů, abyste zajistili, že vaše zuby jsou rovné. Invisalign je dobrá volba jak pro dospělé, tak i pro dospívající, protože nikdy není příliš pozdě na to, aby řešily vaše zdravotní problémy.

A na rozdíl od příložek, které vždy nevedly k aktivnímu životnímu stylu, může být přípravek Invisalign odstraněn vždy, když jíte nebo pijete, takže vaše strava není omezena, jako je to u tradičních příložek. Jak Vám dentiční lékaři poradí, vaše jediné skutečné omezení je, že s nimi nebudete kouřit ani žvýkat gumu, protože tyto výrobky nejsou kompatibilní s materiálem vzpěry a mohou způsobit poškození vašich ramen.

Stejně jako tradiční rovnátka pracuje tím, že vytvoří řízenou sílu na vašich zubech a přemístí je na vhodné místo, stejně tak dělá Invisalign. Nicméně na rozdíl od použití tradičních příchytky, které pohybují všechny vaše zuby najednou, neviditelné závorky budou pracovat pouze na určitých zubech najednou jako součást dentálního plánu s dlouhým dosahem, který vaše zubní lékaři s vámi půjdou při zahájení procesu. Ovládaná síla způsobí nějaké počáteční nepohodlí a může způsobit, že během několika prvních dnů budete mít lístek, když se přizpůsobíte náustku, ale rychle se přizpůsobíte změně.

Invisalign je od roku 1997, takže to není přesné tajemství, ale když máte vítězný úsměv a žádné momenty "ošklivého Betty", můžete se cítit jako kdybyste v jediné chvíli objevili tajemství pro mládí, krásu a dobré zdraví.stomatologicke potreby