Invisalign - doba a cena léčby

Invisalign - doba a cena léčbyTradiční talíře:

Průměrná doba léčby tradičních rovnátků je 2 roky; avšak v závislosti na závažnosti malokluzu, věku atd. ... může se pohybovat v rozmezí od 6 měsíců do 6 let. Ortodontisty nebo zubní lékaři a jejich kreativita mohou zkrátit procesní dobu tradičních rovných šňůr a mohou urychlit léčbu strategickým umístěním.

Šrafy stojí kolem 5 000 dolarů pro průměrného Američana. Mimo USA mohou být šlepy cenově dostupnější a mohou být alternativní. V některých zemích je ortodontická léčba pro tradiční rovnováhy přístupná pacientům zdarma do 16 let, protože přínosy pro léčbu jsou poskytovány v rámci vládních zdravotnických systémů. Ve státech pacienti nemají tuto výhodu a musí se spoléhat na pojištění nebo jiné prostředky k získání přísnějších zubů. Někdy jsou potřebné více než jednou, pokud se vyskytne problém s držákem po ošetření. To je důležité mít také na paměti.

Invisalign:

Léčba Full Invisalign trvá v průměru přibližně rok. Ale podobně jako tradiční příchytky závisí na závažnosti stavu pacienta. Mnoho ortodontistů a zubních lékařů, certifikovaných společností Invisalign, může napomoci pokroku léčby a zlepšit váš úsměv pomocí technologie invisalign. Záleží jen na pacientovi, jak dlouho bude mít zarovnávače dovnitř. Zarážky jsou odnímatelné, takže je důležité, aby pacient udržoval s konzistencí léčby a udržuje zarovnávače.

Cena přípravku Invisalign je stanovena zubním lékařem nebo ortodontistou. Je to velmi drastické v různých cenách, které si zubní lékaři a ortodontisté účtují. Je lepší zaplatit za zkušeného zubního lékaře vyšší, než se spokojit se zubním lékařem, kde se nosiči budou nosit 3 roky. Stanoví poplatky za délku léčby a za to, kolik "zarovnávačů" se vydává. Léčba obvykle běží 3500 až 7000 dolarů, přičemž některé léčebné ceny jsou nízké až za 2000 dolarů. Uvidíte vysoké ceny v závislosti na tom, kolik Invisalign účtuje stomatologům, aby používali svůj výrobek. Invisalign může za své služby účtovat až 4572 dolarů za pacienta a proč slyšíte, že zubní lékaři říkají "to je moje minimální cena", protože jinak je pro ně zbytečné. Většina zubních lékařů a ortodontistů nabízí pojištění na pomoc při platebním procesu, a pokud máte zubní pojištění, budou obvykle pokrývat až 2500 dolarů, ale to opravdu záleží. Je dobré vědět, že tyto možnosti jsou venku, takže nejste v temnotě, když chodíte do kanceláře zubaře

Závěrem není snadné říci, že jedna léčba je lepší než druhá, rychlejší, méně nákladná, protože je to relativní. Většina lidí by se domnívala, že tyčinky dostanou práci a Invisalign je stále příliš nový, aby zjistil, jestli to skutečně narovná zuby. Nechávám tuto otázku odpovědět vám. Já pro jednoho nikdy neměli závorky ani Invisalign, ale chtěli byste informovat a poučit o jasnější úsměvy.stomatologicke potreby