Intraorální zobrazování - Přivést zubaře a pacienta dohromady

Intraorální zobrazování - Přivést zubaře a pacienta dohromadyNesnášete to, když se váš kosmetický zubař podívá na zuby a řekne vám, co se děje, a musíte věřit všemu, co říká? Samozřejmě, že neleží, ale spolu s popisem vašeho problému je mnohem jednodušší ukázat vám také. Díky nejnovějším pokrokům v elektronice v miniaturním měřítku je intraorální zobrazování běžným způsobem, jak vám ukázat spíše než jen říct.

Co je to?

Je to velmi malá kamera, kterou váš zubař použije, když zkoumá vaše ústa. Je to velikost pera a špička zařízení je kamera. Lékař lehce stiskne tlačítko a obrazy se stanou viditelnými na televizním monitoru v místnosti. Díky technologii dokáže prozkoumat celé vaše ústa a můžete vidět jakoukoli oblast, s níž by s vámi chtěl diskutovat.

Jaké jsou výhody testování pomocí tohoto fotoaparátu?

Kozmetický zubař může ukázat,

To bylo zmíněno dříve, ale kvůli důležitosti je třeba znovu zmínit. Tím, že jste přesně ukázali, kde je problém a vysvětlí vám, co se děje, můžete získat lepší péči a vědět, že problém skutečně existuje ve srovnání s tím, že musíte věřit svému lékaři.

Dává vám hloubkovou prohlídku celého vašeho ústa -

Technologie je tak pokročilejší a obraz má tak velké rozlišení, že téměř všechno v ústech lze vidět s vizuální čistotou. Mezi příklady patří: Plaketa, opotřebované výplně, zubní léze, problémy se zarovnáváním, rozbitá náplň, zlomené zuby, zubní kámen, nový rozklad a seznam může pokračovat. V podstatě budete přesně vědět, jaký je problém přes objektiv fotoaparátu.

Lepší výsledky léčby -

Když víte a můžete přesně vidět, co se děje, to vám dá motivaci k tomu, abyste dostali léčbu, která je nezbytná pro odstranění jakýchkoli problémů. Například, když váš zubní lékař říká, že máte nový úpadek na zuby nebo dásně, věřte mu, ale možná si nemyslíte, že je to tak špatné, jak vám říká. Vidět to sami, může být realitou a jeho léčebné návrhy by se mohly brát vážněji. Když se pacient současně se současným lékařem setká s problémem, může to pomoci pouze k lepšímu hodnocení a předejít nedorozumění.

Přesnější obrázky pro pojištění fakturace -

Má smysl pouze to, že přesnější a jasnější obrázky a informace jsou předkládány pojišťovnám, tím jednodušší bude mít postupy schválené k úhradě.

Závěrem, kvalitní kosmetický zubní lékař nyní používá intraorální zobrazovací kamery k zajištění nejlepšího hodnocení, což znamená lepší komunikaci mezi pacientem a lékařem a péče při každém postupu.stomatologicke potreby